https://www.beatboth.com https://www.bluehers.com replica rolex fake watches replica watches bothglow.com carehers.com replica watches fake rolex https://www.cozyearn.com

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Mężczyźni będą w stanie zrobić naprawdę wiele, żeby zwiększyć wymiary swojego członka, niemniej jednak niezbyt chętnie chcą podzielić się kompleksami i nie szukają pomocy u specjalistów. Właśnie, z uwagi na to metody domowe, jak i ćwiczenia na zwiększenie wymiarów penisa, mogą cieszyć się tak sporą popularnością. Miejmy jednakże na uwadze, iż raczej rzadko sposoby te będą w stanie zastępować osiągnięcia medycyny współczesnej.

Kompleksy związane ze zbyt małym penisem, to raczej temat tabu, dlatego chociaż ponad 50 procent rodaków pragnie mieć większe wymiary przyrodzenia, niewielu zgłasza się z wymienionym kłopotem do androloga albo seksuologa. Zanim dojdzie u nich do przełamania oporu, próbują samodzielnie poprawiać własne atrybuty męskości. Nie wiedzą jednakże, iż na wielkość penisa wpływ będzie mieć nie tylko podłoże genetyczne i przynależność do wybranej rasy (najmniejsze penisy mają przedstawiciele rady żółtej, zaś największe – rasy czarnej), ale również schorzenia w układzie krążenia i prowadzony styl życia.

Zmniejszenie się członka, może być spowodowane złym ukrwieniem ciał gąbczastych i jamistych, jak również otyłością. Fałdy tłuszczu zgromadzone na brzuchu nierzadko powodują, iż penis wydaje się być mniejszy, gdyż część z jamistymi ciałami ukrywa się w tłuszczowej tkance. Dlatego każdy mężczyzna pragnący dbać o kondycję, ale też o wielkość własnego członka, winien przejść na zdrowszą dietę i zmusić swój organizm do ruchu, który poprawi krążenie krwi.

Ćwiczenie mięśni Kegla wraz z małżonką

Ćwiczenia mięśni dna miednicy, nazywanych mięśniami Kegla, zalecane są głównie kobietom celem zapobiegania albo leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu i wzmacniania doznań seksualnych. Okazuje się jednakże, iż mogą sięgnąć po nie też panowie, ponieważ zwiększają ukrwienie penisa. Gdzie można znaleźć męskie mięśnie Kegla? U mężczyzn znajdują się one pomiędzy moszną a odbytem. Ćwiczenia opierają się na naprzemiennym ich rozluźnianiu i napinaniu, najlepiej robić to leżąc na plecach ze zgiętymi kolanami. Napinanie winno trwać do trzech sekund i należy je powtórzyć około 40 razy na dzień.

Powiększanie poprzez rozciąganie

Na rynku dostępne są specjalistyczne odważniki, które mają rozciągnąć członka, niemniej jednak seksuolodzy nie zalecają ich używania, gdyż mogą prowadzić do wielu efektów ubocznych, może dochodzić chociażby do niedokrwienia męskiego penisa. Prącie może być jednakże rozciągane bez stosowania obciążenia. Członek będący w stanie spoczynku należy chwycić za pomocą kciuka i trzech palców, po czym rozciągać łagodnie, tak, ażeby nie odczuwać dolegliwości bólowych i żadnego dyskomfortu. Rozciągniętego penisa należy przytrzymywać do 30 sekund, a później kilka razy czynność tę powtórzyć. Za każdym razem, konieczne jest rozładowanie członka, żeby powróciło w nim właściwe krążenie. Ćwiczenia mogą być wykonywane każdego dnia przed snem, podczas oddawania moczu albo pod prysznicem.

Metoda arabska, czyli tak zwany jelging

Niezwykle pomocne są także ćwiczenia o charakterze rozciągającym, czyli tak zwany jelging. Przypomina to nieco masturbację i ma swoje korzenie starożytnej metodzie arabskiej służącej do powiększania członka. Mężczyzna winien bardzo mocno objąć podstawę swojego penisa i przesuwać ja w stronę żołędzi. Ruch ten winien doprowadzać do wzrostu krążenia krwi w członku i nabrzmienia, niemniej nie może doprowadzić do ejakulacji. Regularnie wykonywane ćwiczenia mogą przyczyniać się do rozciągania tkanek, należy jednakże uważać na to, ażeby nie prowadziło to do podrażnień naskórka i obtarć. Jelging może być wykonywany 5-7 razy na tydzień przed około 40 minut.

Inną opcję jelgingu stanowi wykonywanie trzydziestu kolistych ruchów penisem w jedną stronę, później konieczne jest rozciągnięcie go w przód, do chwili bardzo mocnego naprężania. Ćwiczenie to należy powtórzyć 3 razy, później przez chwilę odpocząć, rozmasować członka i wykonać opisane ćwiczenie w zupełnie odwrotnym kierunku. Na koniec możemy zrobić sobie gorący okład. Jeżeli w czasie któregokolwiek spośród ćwiczeń, pojawi się erekcją, należy przerwać i dalej kontynuować po całkowitym ustąpieniu wzwodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *