https://www.beatboth.com https://www.bluehers.com replica rolex fake watches replica watches bothglow.com carehers.com replica watches fake rolex https://www.cozyearn.com

Czym jest orgazm kaskadowy?

Orgazm kaskadowy, nazywany inaczej wielokrotnym, nie stanowi czegoś, czego nie może doświadczać każda z kobiet. Jak można osiągać orgazmy kaskadowe? Sporo zależeć będzie w tym przypadku od tego, czy kobieta posiada problemu z osiąganiem szczytowania, jak i od tego, jakim zaangażowaniem odznacza się a czasie współżycia. 

Można wyróżnić kilka typów szczytowania, niemniej jednak orgazmy kaskadowe rzadko funkcjonują pośród najczęściej zdarzających się rodzajów orgazmów. Doświadczyć go mogą panie, jednakże nie wszystkie, zaś niektóre z nich mogą nawet nie wiedzieć, iż miały z nim do czynienia. Jak możemy rozpoznać orgazmy kaskadowe?

Cała prawda o szczytowaniu

Orgazm można zawsze udawać, może być on bardzo intensywny albo też wręcz przeciwnie – bardzo delikatny i niemalże w ogóle niewyczuwalny, może także wywoływać dolegliwości bólowe, doprowadzić do omdlenia, a można go również w ogóle nie doświadczyć, co nie musi być wcale związane z brakiem odczuwania satysfakcji z aktywności seksualnej.

Szczytowanie u kobiet

Niemalże mityczne orgazmy kaskadowe nie stanowią tylko wytworu naszej wyobraźni – są typem szczytowania, do którego musimy dojrzeć i właściwie się przygotować, dzięki nastawieniu psychicznemu i odpowiedniemu podejściu do aktywności seksualnej. Wiele pań blokuje podświadomie orgazmy, zastanawiając się przy tym, czy tym razem się im uda, gdyż brak szczytowania staje się coraz częściej spotykanym problemem pośród kobiet z różnych grup wiekowych. Z czym może być związany brak osiągania orgazmów? Powód stanowić może nie tylko podłoże psychologiczne, czyli przewlekle występujące sytuację stresowe, jak i kłopoty w relacjach z partnerami, ale też zwykłe przemęczenie czy też rozkojarzenie w czasie uprawiania seksu.

Ile pań, tyle jest powodów, zwykle przemijających, kłopotów ze szczytowaniem, niemniej jednak za każdym razem warto będzie udać się po poradę do specjalisty, który będzie mógł wykluczyć choroby albo nieprawidłowości w zakresie płciowych narządów, które mogą utrudnić osiągnięcie orgazmu. Szczytowanie stanowi punkt kulminacyjny aktywności seksualnej, niemniej jednak nie oznacza to wcale, iż za każdym razem musi być w dokładny sposób zsynchronizowane z orgazmem naszego partnera. Może następować nie tylko na etapie wstępnej gry, ale również i po zakończeniu aktywności seksualnej. Podczas współżycia możemy doświadczać również kilku typów orgazmów w różnorodnych odstępach czasowych i tutaj możemy mieć właśnie do czynienia ze wspomnianym kaskadowym orgazmem.

Męskie orgazmy

W wypadku panów sprawa wygląda nieco łatwiej. Większość spośród nich osiąga szczytowanie bez żadnego problemu, ale nie będzie w stanie cieszyć się opcją doświadczenia wielokrotnych orgazmów. Po odbytej ejakulacji mężczyzna musi wejść w fazę spoczynku. Po pewnym czasie jednak, może być znowu gotowy do odbycia stosunku.

Jak osiągać orgazmy wielokrotne?

Orgazmy wielokrotne, mogą być przez nas osiągane na różne sposoby. Jedną z metod jest stymulowanie łechtaczki podczas penetracji, dzięki czemu możliwie będzie osiągnięcie nie tylko orgazmu łechtaczkowego, ale i pochwowego. Szczytowanie umożliwia też zmiana seksualnych pozycji, która pozwala na różnorodną intensywność i głębokość penetracji. W wypadku wybranych pań do szczytowania kaskadowego może dojść w czasie analnego albo oralnego seksu. U pań zakończenie seksu orgazmem albo też jego brakiem wcale nie musi być związane z tym, iż muszą one poczekać do następnego razu.

Zupełnie przeciwnie – nadal wrażliwe i dobrze ukrwione kobiece narządy płciowe są gotowe na następne doznania, które mogą zostać potraktowane, jako gra ,,po” celem osiągania szczytowania wielokrotnego. Delikatne stymulowanie łechtaczki stanowi na to najlepszy sposób, jednakże możemy spróbować wprowadzenia do własnego życia erotycznego różnorodnych gadżetów, spośród których pary mają obecnie możliwości korzystania również na odległość. Szczytowanie kaskadowe można także osiągać dzięki właściwej pracy mięśni dna miednicy, co wzmacnia dodatkowo odczuwane przez panów doznania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *