https://www.beatboth.com https://www.bluehers.com replica rolex fake watches replica watches bothglow.com carehers.com replica watches fake rolex https://www.cozyearn.com

Jak narkotyki wpływają na męską erekcję?

Z niską potencją zmagają się w dzisiejszych czasach miliony mężczyzn na całym świecie. Jest to związane z tym, iż ogromna liczba mężczyzn prowadzi obecnie bardzo niezdrowy tryb życia. Stres, praca po godzinach, niezdrowa dieta oraz używki. Wszystko to sprawia, że spada libido oraz pojawiają się problemy z erekcją. Niektórzy mężczyźni nie zdają sobie również sprawy z tego, że zaburzenia wzwodu mogą być także spowodowane stosowaniem narkotyków. Jak narkotyki wpływają na męską erekcję? Odpowiadamy w niniejszym artykule. Zapraszamy do wnikliwej lektury. 

Marihuana a męska potencja

Wyjątkowo popularną substancją odurzającą jest marihuana. Należy przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tego, iż narkotyk ten jest w Polsce całkowicie nielegalny. Za stosowanie marihuany może grozić nam wiele niezwykle nieprzyjemnych konsekwencji prawnych. Zwolennicy marihuany niestety nie wiedzą o tym, że ma ona także ogromny wpływ na męską sprawność seksualną. Badania prowadzone przez naukowców z całego świata dobitnie pokazały, że marihuana oddziałuje na męską potencję w bardzo negatywny sposób. Wielu panów, którzy stosowali ten narkotyk w systematyczny sposób, prędzej czy później zmagało się z zaburzeniami wzwodu.

Marihuana może także powodować wystąpienie uciążliwych problemów z koncentracją, co także ma ogromny wpływ na przebieg stosunku seksualnego. Największe ryzyko pojawienia się groźnych efektów ubocznych dotyczy tych mężczyzn, którzy stosują marihuanę każdego dnia. Jeżeli jest ona zażywana wyłącznie okazjonalnie, wtedy problemy z erekcją najpewniej się nie pojawią lub będą miały wyłącznie przejściowy charakter.

Wpływ heroiny na męską potencję

Heroina zalicza się do tzw. twardych narkotyków, w związku z czym jest ona zdecydowanie bardziej szkodliwa niż omówiona wcześniej marihuana. To, co wyróżnia heroinę od marihuany, to niezwykle silne właściwości uzależniające. Już po jednym zażyciu heroiny można się od niej skutecznie uzależnić.

Stosowanie heroiny w ogromnym stopniu oddziałuje także na kondycję wszystkich narządów i układów w ciele człowieka, przede wszystkim mowa tu o układzie nerwowym. Osoby nadużywające heroiny często borykają się ze stanami depresyjnymi, lękami oraz z zaburzeniami osobowości. Oczywiście, heroina ma także wpływ na męską sprawność seksualną. Mężczyzna, który będzie stosował ten narkotyk, musi zdawać sobie sprawę z tego, że będzie miał ogromne problemy z erekcją oraz nie będzie w stanie czerpać takiej przyjemności z uprawiania seksu jak kiedyś. Wielu mężczyzn stosujących heroinę wskazuje, że przez ten narkotyk ich libido spadło wręcz do zera.

Co wpływa na męską sprawność seksualną oprócz narkotyków?

Na męską sprawność seksualną wpływa nie tylko wiek, stosowana dieta, stres czy narkotyki. Warto wiedzieć, że niska sprawność seksualna bardzo często dotyka tych mężczyzn, którzy przyjmują określone leki. Najważniejsze leki, które mogą przyczynić się do zwiększenia ryzyka wystąpienia zaburzeń wzwodu, to antydepresanty oraz środki hormonalne i leki uspokajające z grupy benzodiazepin. 

Każdy lek stosowany w nadmiarze może sprawić, że popadniemy w uzależnienie. Leki powodują także, że zmniejsza się nasza ochota na seks. Trzeba pamiętać o tym, że niższe libido w bezpośredni sposób może przełożyć się na ryzyko wystąpienia zaburzeń wzwodu. Jeżeli musimy stosować wymienione leki, powinniśmy konsultować się z lekarzem oraz stosować się do wszystkich jego zaleceń.

Jak zaradzić zaburzeniom wzwodu?

Nowoczesna medycyna daje pacjentom mnóstwo rozwiązań, dzięki którym można stosunkowo szybko oraz całkowicie bezboleśnie odzyskać dawną sprawność seksualną. W przypadku, gdy przyczyna tkwi w stosowaniu narkotyków, należy koniecznie udać się do doświadczonego specjalisty od uzależnień oraz do seksuologa. Doraźnie można stosować skuteczne środki na erekcję, takie jak Viagra czy Kamagra. Już około 30-60 minut od spożycia jednej tabletki mężczyzna nie powinien mieć trudności z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu. Środki te wykazują się ogromną skutecznością oraz pełnym bezpieczeństwem stosowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *