https://www.beatboth.com https://www.bluehers.com replica rolex fake watches replica watches bothglow.com carehers.com replica watches fake rolex https://www.cozyearn.com

Sekrety seksualności – którzy mężczyźni pociągają kobiety?

Czego chcą kobiety? Dlaczego jednych mężczyzn lubią od pierwszego wejrzenia, podczas gdy inni pozostają niezauważeni, jakby wtapiali się w otaczający krajobraz? Ale według naukowców dzieje się to natychmiast i na absolutnie intuicyjnym, nieświadomym poziomie: albo mężczyzna jest rozpoznawany przez kobietę, jako potencjalny partner seksualny, który jest dla niej odpowiedni, albo nie. A potem zmiana tego jest bardzo trudna, często prawie niemożliwa. Od czego to zależy i jak zwiększyć swoją atrakcyjność dla kobiet?

Wiara w siebie to połowa sukcesu

Nic nie przyciąga bardziej kobiet niż pewność siebie mężczyzny: wiem, kim jestem i czego chcę od życia, czytamy w jego oczach. Czuje się mistrzem w swoim świecie, trzeźwo ocenia swoje mocne strony i możliwości, konsekwentnie osiąga to, czego chce. Tylko z takim mężczyzną kobieta czuje się bezpieczna i podświadomie ciągnie ją do niego. W życiu kobiety, tak jak w łóżku, mężczyzna tworzy atmosferę, wyznacza kierunek w związku. Przyciąganie pojawia się dla mężczyzny, który jest pewny siebie i jednoznaczny. Wie, jakiej kobiety szuka, wie, jakiego związku chce i nie boi się pokazać kobiecie, że zajmuje znaczące miejsce w jego życiu.

Jeśli chcesz być atrakcyjny seksualnie dla kobiet – zwiększ swoją pewność siebie

Psycholog mógłby powiedzieć – ćwicz codziennie: motywuj się, chwal, powiedz sobie, jaki jesteś silny, inteligentny, przystojny, charyzmatyczny, wysportowany, atrakcyjny, odważny. Nie możesz się chwalić? Zatrudnij specjalistę! W tym temacie jest ich dużo i chętnie pomogą. W końcu po prostu znajdź kogoś, komu ufasz i pozwól mu cię pochwalić. Może to być przyjaciel, mama, tata, siostra, barman, trener siłowni. Dobre uczynki pomagają również budować pewność siebie. Albo po prostu zauważ w myślach, że teraz jesteś dobrym człowiekiem. To jak w dzieciństwie zbieranie kolorowych opakowań po cukierkach.

Umysł i poczucie humoru

Jak twierdzą psycholodzy, w konwencjonalnej opinii, mózg jest najseksowniejszą częścią mężczyzny i jest w tym dużo prawdy? To niesamowite, jak atrakcyjny jest umysł mężczyzny dla kobiety. Co więcej, to nie IQ mężczyzny jest ważne dla kobiet, nie jego encyklopedyczna wiedza, ani nawet wyższe wykształcenie. Raczej przyciąga pasją do wiedzy, pragnieniem odkrywania nowych rzeczy, rozumienia istoty rzeczy i wydarzeń. Umysł, jako narzędzie panowania nad światem, pobudza kobiecą wyobraźnię i zachwyca panie. Ważne jest, aby była zainteresowana rozmową z nim, kłótniami, wysłuchaniem jego opinii.

Jeśli chodzi o poczucie humoru, to ważny składnik seksualności, ściśle związany z inteligencją. Tylko ludzie pewni siebie są w stanie żartować i czuć się zrelaksowanym, jest to wskaźnik wewnętrznej siły. Ludzie, którzy są słabi, niepewni siebie, często boją się wydać śmieszni. Cóż może być bardziej aseksualnego niż mężczyzna, który wszystko rozumie dosłownie, nie uśmiecha się i nie akceptuje twoich żartów? A zupełnie inna sprawa to mężczyzna, który potrafi zadziwić i rozśmieszyć kobietę. Przybliża, usuwa bariery, zaprzyjaźnia się. Bardzo ważna jest tu zbieżność kodów kulturowych. Jeśli te same rzeczy cię rozśmieszają, droga do wzajemnego zrozumienia jest otwarta.

Wrażliwość mężczyzny

W większości kultur mężczyźni tradycyjnie tłumią własną wrażliwość, starają się nie okazywać wrażliwości. Ale to nie mężczyźni ze zbrojonego betonu są atrakcyjni seksualnie dla kobiet, ale ci, którzy są w stanie przejawiać te pozornie zupełnie niemęskie cechy. Dla kobiet jest to sygnał, że mężczyzna jest dla niej otwarty, że jest dla niego ważna. A także potwierdza jego zdolność do współczucia i zrozumienia, czułości i troski. Ważne jest, aby wrażliwość w żaden sposób nie oznaczała bezradności, słabości. To jest bardzo subtelna kwestia. Wrażliwość jest atrakcyjna tylko wtedy, gdy łączy się ją z niezawodnością człowieka, jego zdolnością do panowania nad każdą sytuacją.

Chociaż wygląd nadal jest ważnym czynnikiem wpływającym na pociąg seksualny kobiet. To tutaj działa czysto biologiczny mechanizm: panie nieświadomie wybierają dla swojego potencjalnego potomstwa najzdrowszego i najbardziej genetycznie odnoszącego sukcesy ojca. Przystojny partner o dobrej klasycznej sylwetce i szerokich ramionach to idealny typ podstawowy, zapisany w archaicznych głębinach kobiecej nieświadomości.

Dobra wiadomość jest taka, że granice, w których prawdziwy mężczyzna może być postrzegany przez prawdziwą kobietę, jako w pełni odpowiadający jej standardom, są bardzo szerokie. Dlatego dążenie do idealnych proporcji wcale nie jest konieczne. Konieczne jest jednak utrzymanie względnie atletycznej formy i dbanie o wygląd. To są mechanizmy, które cywilizacja dała współczesnemu mężczyźnie, aby wyglądał seksownie, nawet nie mając atletycznych proporcji. Te same możliwości to wykreowanie własnego, niepowtarzalnego stylu, nad którym warto popracować.

Wysoki poziom energii

Wysoki poziom energii seksualnej u mężczyzn to przede wszystkim to, co przyciąga kobiety. Tu właśnie zawodzą hamulce, drżą kolana, a ciało pokrywa gęsia skórka. Piszą o tym psychologowie i poeci, przyznają to same kobiety. I nikt nie podejmuje się jasnego wyjaśnienia, co oznacza ten termin, pochodzący z filozofii Wschodu. Tak to opisują na codziennym poziomie: jeśli jest energia, pędzisz przez życie. Chcę coś zrobić, coś osiągnąć, do czegoś dążyć. I jest siła, aby to sobie uświadomić. Osoba jest pozytywna i naładowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *